Anne Memme Evvetttt.....

Yazılacaklar listesi yaptım ama hangisiyle başlayacağıma bir türlü karar veremedim. Bu kadar ara verirsem olacağı buydu:)

28 Ekim'de ilk veli toplantımız vardı. Sevgili öğretmenimizin Defne'nin artık emmemesi gerektiğini, bunun bir bağımlılığa dönüştüğünü söylemesiyle ani bir karar vererek emzirmeyi aynı gün itibariyle bıraktım.

Ben gizli gizli, Defne açık açık ağlayarak tepkimizi gösterdik. Sık sık "anne memmee evvvett" diyerek, beni ikna etmeye çalışsa da pes etmedim. Hangimiz daha çok bağımlıymış tam anlaşılamasa da son iki gündür çok daha iyiyiz, bol bol birbirimize sarılıp, koklayarak özlem gideriyoruz.

Sevmeye, öpmeye, koklamaya doyamadığım, dokunmaya kıyamadığım prensesim, verdiğim karar yüzünden bana ve hayata çok kızgın olduğunu biliyorum ama ikimiz de alışacağız, atlatacağız. Bana güvenmeye devam et, olur mu?

3 yorum:

 1. Gökçecim ara verme hakkaten yaz ne iyi oldu sizden haber almak.
  Memeden kesme anne için gerçekten ayrılık gibi bi duygu yaratıyor.cocuk daha cabuk unutuyor.ama geçiyor..hiiç merak etme.o kadar iyi alıyorum ki şu an seni.

  YanıtlaSil
 2. UUUU kolay gelsin şimdiden... öpüyoruz

  YanıtlaSil
 3. Destekleriniz için çok teşekkür ederiz:) Defne'ye bak sana yazmışlar diye gösterdim, nasıl sevindi bilemezsiniz:)Ben abla oldum diyerek geziniyor evde:)

  YanıtlaSil

Bana mesaj bırakabilirsiniz:)